Acarsoy Liftli Kamyon Nakliyesi İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Acarsoy Liftli Kamyon Nakliyesi
  •   0 533 816 80 54
  • Ümraniye / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  140

Acarsoy Liftli Kamyon Nakliyesi

Şehiriçi Şehirler arası Liftli Kamyon Liftli araç Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet'lerimizle: Paletli ve Tonajlı Yükleriniz Trans palet Yardımıyla Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet, lerimiz İle Yerlerine Tam Zamanında Ulaştırılır. Hidrolik Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet’lerimizle Araçlarımızda Bulunan Trans palet Marifeti ile Yüklenilir. Gideceğiniz yere sigortalı olarak teslim edilir. Avantajları : Yüklemek için vinç ücreti ödemezsiniz. İndirmek içinde vinç ücreti ödenmez. Sadece kamyon nakliyat ücreti ile yüklerinizi göndermiş olursunuz. LİFTLİ KAMYONLA TAŞIDIKLARIMIZ : Paletli Yükleriniz, Cihazlarınız, ATM Bankamatik, Çelik Para Kasaları, Güç Kaynakları UPS, Tekstil Makineleri, Hastane Malzemeleri, Ses Işık Sahne Sistemleri, Catering Hizmetleri, Kongre Taşımacılığı, Dekor & Stand Taşımacılığı, Deniz Motor Taşımacılığı, Piyano Taşımacılığı, Fuar Taşıma, Valiz Taşımacılığı, Lojistik Destek, Depo Hizmetleri, Ofis ve Büro Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Parsiyel Taşıma, Tıbbi Cihaz Taşıma. Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet’le Taşıma Şeklimiz : Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet’lerimizle ilk başta Paletli Yükleriniz veya Cihazlarınız Trans palet yardımıyla Liftli Araç’larımıza (Güvenli) bir şekilde getirilir ve Liftli araç’larımızın üzerine Liftli (Asansörlü) bir şekilde araçlarımızın içine alınır ve (Spanzet) Gerdirme kayışlarımızla Yükleriniz veya Cihazlarınız güvenli bir şekilde sabitlenir. Cihazlarınızın veya Yüklerinizin Teslimatı : Teslim edilecek Paletli Yükleriniz veya Cihazlarınız Liftli Kamyon veya Liftli Kamyonetlerimizden (Asansöre) Trans palet yardımıyla üzerine alınır ve aracımızdan indirilir yerlerine (Güvenle Teslim Edilir). Not: Liftli Kamyon ve Liftli Kamyonet’lerimizin Kaldırma Kapasitesi 1500kg ve 2000kg dır. Araç Türlerimiz : 7.60 cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon 6.30 cm lik Kapalı kasalı hidrolik Liftli Kamyon 5.50 cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon 4.50cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon 5mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyon 4.60 cm lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonet 4mt lik Kapalı Çelik kasalı hidrolik Liftli Kamyonet NOT: Liftli Kamyon, ve Liftli Kamyonet'lerimiz Liftli Araç, olarak Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık Kiraya verilir. www.acarsoynakliyat.com


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.