Yeşil Konya Evden eve nakliyat Konya Evden Eve Nakliyat


  • Yeşil Konya Evden eve nakliyat
  •   0332 237 37 35
  • Selçuklu / Konya / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  189

Yeşil Konya Evden eve nakliyat

Yeşil Konya Evden eve nakliyat  alanında faaliyet göstermektedir.

Konya firması olan, Yeşil Konya Evden Ev Nakliyat   konusunda uzman ekibiyle birlikte uzun yıllardır  nakliyat hizmeti vermektedir.
Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Konya'nın tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.
Firmamız; müşterilerine asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetinin yanında, eşyaları ücretsiz paketleme hizmeti de vermektedir.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kalite standartlarında, medeni ve ileri düzey hizmet vermekteyiz.
Amacımız en ileri düzeyde müşteri memnuniyeti öngörerek güler yüzlü hizmet ve memnuniyeti ön planda tutmaktır. En değerli eşyalarınızı tam istediğiniz gibi isteğinize uygun bir şekilde paketleme - koruma - montaj şeklinde hizmetlerimizle her daim ön planda olmaktayız...
Firmamız; Nakliye hizmetleri, Paketleme hizmetleri ve daha bir çok hizmet faaliyetlerimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde kalite standartları çerçevesine sürdürmekteyiz.
Nakliye hizmetlerinde; Evden eve nakliyat, Şehir içi nakliyatı, Şehirler arası nakliyat, Ofisten ofise Nakliyat ve Şirketler arası nakliyat hizmeti vermeye devam etmektedir.
Kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli, eğitimli, saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Konya Evden eve nakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.