Zeki Özcan Nakliyat Evden Eve Konya Evden Eve Nakliyat


  • Zeki Özcan Nakliyat Evden Eve
  •   0 (506) 760 86 19
  • Selçuklu / Konya / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  285

Zeki Özcan Nakliyat Evden Eve

1998 yılında zeki özcan tarafından kurulmuş olup günümüze kadar müşteri istekleri ve çevre koşullarını dikkate alarak kendini geliştirmiş rekabet koşullarında dahi hizmetinden herhangi bir taviz vermeden kaliteli bir hizmet sunma anlayışı dogrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. benimsediğimiz politika çok iş yapmak degil temiz iş yapmak ve uzun yıllar sürdürmek. 0542 582 24 92 - 0535 455 58 64 - 0505 381 95 22


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.